1800-226-600

תחומי התמחות

טיפולית מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים

התמחויות בשרותי סיעודמסגרת ביתית לזכאי חוק סיעוד
טיפולית מורשית לספק שירותי סיעוד לזכאים לכך במסגרת חוק הסיעוד. צוות העובדים המקצועי של החברה מדריך ומלווה את משפחות המטופלים לכל אורך הליך בקשת הזכאות לסיוע מתוקף החוק. במידה והמטופל זקוק לסיוע מיידי, החברה בונה עבורו תוכנית טיפול המיושמת עד לאישור הבקשה.


מרכזי יום לקשיש
טיפולית מפעילה מספר מרכזי יום לקשיש ברחבי הארץ. המרכזים מהווים מסגרת לפעילות יומיומיות אישיות וקבוצתיות, עבור קשישים עצמאיים או מוגבלים פיזית. ניתן לשלב בין טיפול בית לבין פעילות במרכז היום. כמו כן, זכאי חוק הסיעוד המקבלים טיפול בביתם יכולים לבחור להסב את השירות לביקור במרכז וליהנות מיתרונותיו הרבים.


מרכזי היום מציעים מגוון רחב של שירותים
• הסעות מהבית למרכז יום וחזרה
• שירותים אישיים: רחצה, פדיקור, מספרה, פיזיותרפיה
• ארוחות המותאמות לדיאטות שונות
• פעילויות חברה ותרבות, חוגי מוסיקה, ציור, תנ"ך, אקטואליה ועוד
• אירועים חברתיים ומסיבות
• ייעוץ אישי ומקצועי לקשיש ולמשפחתו

טיפול סיעודי בבית
אנו מציעים שירותי סיעוד הניתנים למטופל בסביבתו הטבעית, כולל סיעוד במשך 24 שעות ביממה. השירותים ניתנים על ידי צוות רב מקצועי, הכולל: אחיות, עובדות סוציאליות, מטפלים סיעודיים וסייעות מאומנות. צוות החברה נפגש עם המשפחה ועורך את תוכנית הטיפול בהתאם לצרכיו של המטופל ולאחזקה הדרושה לביתו. בנוסף לכך, החברה מסייעת ללקוחותיה למצות את זכויותיהם המגיעות להם על פי חוק.


השגחה על מאושפזים בבתי חולים לאחר ניתוח
טיפולית מספקת כוח אדם מקצועי ואחיות להשגחה על חולים לאחר ניתוח, במסגרת ההחזר המגיע מהביטוח המשלים של קופת החולים.

טבלת החזרים להשגחות מקופות החולים

 

 

 

 

 

 

 

 

*ההחזרים נתונים לשינוי על ידי קופות החולים וכפופים לאישור.

מסגרת מוסדית
טיפולית מספקת שירותי השגחה וליווי למאושפזים בבתי חולים ובמוסדות גריאטריים, הניתנים על ידי צוות מקצועי ומנוסה.


 

תאגיד להשמת עובדים זרים – טיפולית סיעוד 2007 בע"מ
טיפולית סיעוד, השמת עובדים זריםלטיפולית תאגיד בת להשמת עובדים זרים בסיעוד. המטפלים מגיעים לישראל מן הפיליפינים, בולגריה, רומניה, מולדובה והודו. נציגי טיפולית מראיינים את המטפלים עוד בארצות מוצאם ומעסיקים את המתאימים ביותר.
עם הגיעם לארץ המטפלים עוברים אימון, הכשרה והדרכה מקצועיים מטעם החברה, על ידי צוות של עובדות סוציאליות ואחיות. הצוות מפקח על עבודת המטפלים גם לאחר ההשמה.

טיפול אישי ומקצועי
טיפולית מעניקה לקשישים ולמשפחותיהם ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך, החל מהגשת הבקשה לקבלת היתר העסקה של עובד זר, ובמהלך כל תקופת עבודתו של המטפל. בנוסף לכך, החברה מסייעת במימוש הזכויות להשתתפות הביטוח הלאומי, משרד הביטחון וגורמים נוספים בשכר המטפל.

טיפולית מציעה תנאי תשלום מיוחדים לחברי מועדוני הוט, שפע מכבי והסתדרות המורים.